Kopia XVI – wiecznego obrazu tablicowego – fragmentu predelli ołtarza Mistrza Ołtarza z Warty, wł. Muzeum Narodowe w Warszawie, w ramach zajęć studenckich na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Rok 1996.
Kopie dzieł sztuki
Kopia XVII – wiecznego obrazu „Scena w kuchni” autorstwa Henrick’a Sourgha, wł. Muzeum Narodowe w Warszawie, w ramach zajęć studenckich na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Rok 1996.
Kopia XIX – wiecznego obrazu „Kopanie buraków” autorstwa Leona Wyczółkowskiego, wł. Muzeum Narodowe w Warszawie, w ramach zajęć studenckich na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Rok 1996.
Kopia XVIII – wiecznego obrazu: „Męczeństwo Św. Wawrzyńca” , olej na płótnie, z ołtarza bocznego, „Matki Boskiej Różańcowej”, z kościoła p.w. Św. Wawrzyńca w Chorzowie.
Kopia XVIII-wiecznego obrazu: „Matka Boska Uśmiechnięta”. Oryginał znajduje się w kościele p.w. NM Panny w Pszowie.
Kopia XVIII-wiecznego obrazu: „ Matka Boska Żorska”. Oryginał znajduje się w kościele p.w. Św. Apostołów Filipa i Jakuba w Żorach.
Kopia XX – wiecznej rzeźby drewnianej, polichromowanej „Św. Grzegorz” dla parafii p.w. Serce Pana Jezusa w Mysłowicach. Na fotografii widoczna kopia (z lewej) i oryginał.
Kopia XX – wiecznej rzeźby drewnianej, polichromowanej „Św. Urban” dla parafii p.w. Serce Pana Jezusa w Mysłowicach. Na fotografii widoczna kopia (z prawej) i oryginał.
Kopia XX – wiecznej rzeźby drewnianej, polichromowanej „Św. Ambroży” Na fotografii widoczna kopia (z lewej) i oryginał.
Kopia XX – wiecznej rzeźby drewnianej, polichromowanej „Św. Augustyn” Na fotografii widoczna kopia (z lewej) i oryginał.